Canik Kültür Merkezi

Canik Kültür Merkezi, sadece Canik'e değil Karadeniz bölgesine hitap ediyor. 800 kişilik 2 düğün salonu, 4 adet sinema salonu, sergi salonları, kütüphane ve bilgievi ile devasa bir kültür kompleksi

Şehrimizin kültürel faaiyetlerine önemli katkılar sağlayab Canik Kültür Merkezi gelecek nesillere ışık tutarak bilinçli bireylerin yetişmesinde önemli rol oynuyor.

Necip Fazıl Küsakürek Konferans Salonu

Sahnesi, ses sistemi, dekoru ve geniş ferah alanı ile Samsun'un en büyük salonu olan Necip Fazıl Kısakürek konferans salonu 650 kişilik kapasitesiyle Samsun ve Bölge halkına hizmet vermektedir.

Çırağan Salonu

Her Türlü etkinlik, toplantı ve özel günlerde Samsun halkına ferah bir ortam sunan Çırağan Salnu 500 kişilik kapasitesi ile bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Şık ve modern görünümü ile samsun halkıın beğenisine sunulan Çırağan Salonu deneyimli kadrosu ile de hizmette sınır tanımamaktadır.

Gülhane Salonu

397 metrekare alanı ve 400 kişilik kapasitesi ile her türlü organizsayona cevap verebilecek ses ve görsel donanıma sahip olan Gülhane Salonu modern tasarımı ile Samsunun en gözde salonlarından biri olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Sinema Salonları

80 kişilik iki adet 50 ve 30 kişilik olmak üzere 4 adet salon olarak tasarlanmıştır. Bir salonumuz film gösterimine hazır donatılmıştır. Salonlarımız aynı zamanda kapasitesine uygun gruplara toplantı, seminer ve konferans amaçlı hizmette sunulabilmektedir.Daha çok bilgi için lütfen Canik Kültür Merkezi web sayfamızı ziyaret ediniz. http://www.canikkulturmerkezi.com/

Hasan Doğan Spor Salonu

Canik ilçesi Muhammed İkbal Caddesi üzerinde 9500 metrekare açık alan 4500 metrekare kapalı alan olarak belediyemize kazandırılan spor tesisimiz her t ürlü spor aktivetilerinin yapılabileceği uluslar arası standartlarda inşa edilmiştir.

Mola Kafe

Spor tesisimizin üst katında, kapalı spor salonu seyir hakimine sahip kafemiz, üst düzeyde dekore edilerek halkımızın hizmetine sunulmuştur. Gerek spor müsabakalarında gerekse spor okullarından istifade eden öğrencilerimize ve halkımıza kafe hizmeti sunmaktadır.

Spor Etkinlikleri ve Halı Saha

Hasan Doğan Spor Kompleksi içerisinde yaklaşık 800 kişi kapasiteli kapalı basketbol sahası, fitness salonu ve diğer tüm branşlarda hizmet verebilecek salonlar ile kompleksin yan tarafında ve açık alanda konuşlandırılan halı saha ile halkımıza hizmet sunumu yapılabilmektedir.Daha çok bilgi için lütfen Hasan Doğan Spor Merkezi web sayfamızı ziyaret ediniz. http://www.canikhasandogan.com/

8 Mart Eğitim ve Kültür Evi

Canik Belediyesi 8 mart Eğitim ve Kültür Evi açıldığı ilk günden itibaren sosyal, kültürel, eğitim ve sağlık gibi bir çok konuda hizmet sunarak ilçe kadınlarının odak merkezi olmaya devam ediyor.

Merkezde yürütülen eğitim programları ile kadınlara anne çocuk eğitimi başta olmak üzere çok yönlü eğitim verilirken, diğer yandan kadınların mesleki kurs almalarına olanak sağlamaktadır.

Canik belediyesi 8 Mart Eğitim ve Kültür Evi her hafta peryodik bir şekilde süren sağlık, hukuk ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile sağlıklı, haklarını bilen, bilinçli annelerin toplumda çoğalması için çalışmaktadır.

Kreş

Sürekli yenilenen oyun ve oyuncaklarla, resim, sanat, müzik, uyku ve çeşitli gösterilerle çocuklarımız kişisel gelimlerini tamamlayarak hayata daha güvenli ve daha olgun bie şekilde hazırlanacaklar. Salonlarımız ve oyun alanlarımız hijyenik olarak düzenlenmiştir.

Kafe

Uzun ve yorucu geçen saatlerinizden sonra bir fincan kahve ile sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz kafemiz halkımızn hizmetine sunulmuştur.Daha çok bilgi için lütfen 8 Mart Eğitim ve Kültür Evi web sayfamızı ziyaret ediniz. http://www.canik8martkulturevi.com/

Belediye Hizmet Binası Çay Ocağı

Canik Belediyesi hizmet binası içinde çalışan personelimize ve belediyeye gelen misafirlere hizmet verilmektedir.

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Halı Saha

Canik Belediyesinin öz kaynaklarıyla yapılan halı saha daha çok mahalle gençlerimize hitap etmektedir. Alt gelir grubunda yer alan aiilerin çoğunlukta olması sebebiyle kullanım ücretleri düşük düzeyde tutularak halkımızın istifadesine sunulmuştur.

© 2013 Canik İmar İnşaat Ticaret Limidet Şirketi  Yazılım ve Tasarım: GD Bilişim